#STARTUP MAŁOPOLSKA / Edycja 2024

Informacja o rekrutacji do 12. edycji programu już wkrótce.

Organizacje wspierające merytorycznie program

W ramach 11. edycji programu #StartUP Małopolska, zrealizowanej w 2023 r., nawiązana została współpraca z licznymi organizacjami wspierającymi merytorycznie program. W 2024 r. baza podmiotów zostanie zaktualizowana.

Współpraca z organizacjami partnerskimi pomaga zrekrutowanym firmom skorzystać z eksperckiej wiedzy przedstawicieli tych instytucji, a także otwiera możliwość nawiązania współpracy biznesowej. W gronie organizacji wspierających program w 2023 r. znaleźli się m.in.:

Logo OVHcloud

OVHcloud - jeden z największych dostawców usług chmurowych w Europie, obecnie posiada ponad 30 centrów danych na całym świecie, obsługujących ponad 1,5 miliona klientów w 138 krajach. Wybrany startup z 11. edycji programu #StartUP Małopolska będzie mógł otrzymać nagrodę w postaci ścieżki fast-track do Startup Programu oraz dostęp do usług chmurowych o wartości do 100 tys. euro.

Logo Pointer Capital

Pointer.Capital - fundusz inwestujący w nowoczesne technologie, usługi IT, sztuczną inteligencję, internet rzeczy (IoT), robotykę, telemedycynę, fintech oraz cyberbezpieczeństwo.

Logo Krajowa Izba Gospodarcza Elektrotechniki i Telekomunikacji (KIGEIT)

Krajowa Izba Gospodarcza Elektrotechniki i Telekomunikacji (KIGEIT) - polska organizacja zrzeszająca firmy z sektora elektrotechnicznego i telekomunikacyjnego oraz osoby indywidualne związane z tą branżą.

Logo Wealthon

Wealthon - oferuje nowoczesne formy finansowania przedsiębiorców, które wspierają firmy w rozwoju oraz kompleksowo rozwiązują bieżące problemy finansowe.

Logo Orde

Orde - doświadczony dystrybutor technologii utrzymania czystości, specjalizuje się w zaopatrywaniu różnych sektorów branży.